Warsztaty

Do Góry Brzuchem

Do Góry Brzuchem

Dołącz do kręgu Kobiet - oczekujących na narodziny swojego dziecka.
Każda z nas jest inna, inaczej przeżywa, inaczej myśli, inaczej czuje.
Do Góry Nogami to miejsce gdzie możesz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi, każdy tutaj jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.


Dopiero dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? Niewiele zostało Ci do porodu? Będziesz mamą po raz pierwszy? Będziesz mamą po raz kolejny? W jakim jesteś momencie swojego życia?
Zastanów się, czego potrzebujesz, jakie są Twoje radości, pytania i wątpliwości. Ciąża, to moment kiedy wszystko zaczyna kręcić się w okół Twojego jeszcze nienarodzonego dziecka; świat daje Ci do zrozumienia, że teraz Ono jest najważniejsze.
Ale powiem Ci, że przede wszystkim jest to moment kiedy masz możliwość skupić się bardziej na sobie samej; to jest najlepszy czas, żeby lepiej poznać siebie i sobą się zaopiekować.
Wszystko kręci się wokół brzucha? Zakręć swój świat wokół siebie! Odwróć swoje spojrzenie do góry nogami i pomyśl właśnie o sobie - matce, żonie, partnerce, narzeczonej, córce (i wiele wiele innych), a przede wszystkim niezwykłej kobiecie, której świat zmienia się.
Ciąża to proces głębokiej wewnętrznej przemiany oraz czas budzenia się nowej tożsamości - często mówi się: "rodzi się dziecko, rodzi się matka"
Podczas spotkań dotkniemy różnych Twoich emocji, będziemy odkrywać wewnętrzną moc i odczarowywać mity, błędne przekonania oraz traktowanie ciąży i macierzyństwa jako źródło ograniczeń.

Cena: 200 zł za cały cykl (10 spotkań x 1,5 h, 1 raz w tygodniu)
Zapisz się 737 487 903
Zanim zbudujesz relację z dzieckiem, zbuduj dobrą relację ze sobą.
Poświęć SOBIE tyle uwagi i miłości ile spodziewasz się dać swojemu dziecku. Pozwól sobie na coś dobrego.
Zaopiekuj się sobą.