Warsztaty

Skuteczna komunikacja interpersonalna - 9.06 - warsztat

Skuteczna komunikacja interpersonalna - 9.06 - warsztat

Termin: 09 czerwca 2018 godz 10.00 -15.00 - sobota

Koszt:
100 zł/osobę


Masz problem z zawieraniem nowych znajomości, wyrażaniem własnego zdania, trudności w autoprezentacji na forum, nie satysfakcjonują Cię Twoje relacje?
Te warsztaty są idealne dla Ciebie.!

Komunikacja interpersonalna to zjawisko, które towarzyszy nam od początku życia. Już pierwszy płacz noworodka jest jego komunikatem płynącym w świat, ku drugiej osobie.

Dobra komunikacja to ważna umiejętność, bez której nie tylko efektywna współpraca z innymi jest niemożliwa, ale także tworzenie dobrych relacji z innymi ludźmi w swoim życiu. Warto ją ćwiczyć, by móc słuchać i być słyszanym przez drugiego człowieka, by tworzyć dobre, zdrowe relacje. Jak to robić efektywnie? Poprzez trening!


Na warsztacie dowiesz się więcej o sobie, poznasz lepiej swoje mocne strony. 

Będziemy mówić miękko o kompetencjach interpersonalnych i 
zagadnieniach takich jak:
  • Sztuka prezentacji siebie - Autoprezentacja
  • Uwrażliwienie na innych - Doskonalenie kontaktu i słuchania
  • Motywowanie i wywieranie wpływu poprzez Język ciała - komunikacja niewerbalna
  • Świadomość siebie, innych w procesie komunikacji interpersonalnej

Komunikacja jest bardzo istotną częścią naszego życia. Dzięki niej, poznajemy myśli ludzi z naszego otoczenia oraz sami wyrażamy swoje potrzeby.
Trening adresowany jest do wszystkich osób, chcących komunikować się bardziej świadomie, otwarcie, w sposób naturalny i skuteczny. Zapraszamy tych wszystkich, dla których rozwijanie własnych zasobów jest cenne i warte wysiłku. Trening jest formą pracy, która uznaje wartość indywidualnego doświadczenia, a także możliwość uczenia się nowych sposobów funkcjonowania. 
Trening komunikacji interpersonalnej to idealna forma pracy z własnymi zasobami, przeznaczona dla osób, które chcą nauczyć się wykorzystywać zdobytą wiedzę i trenować nabyte umiejętności w różnych sferach życia. Tempo i rodzaj ćwiczeń dostosowany jest do potrzeb uczestników treningu.

Prowadząca: Ewa Boruta
wspaniała psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi niezwykle zadbać o świetną atmosferę w grupie. 
W swojej pracy terapeutycznej łączy metody pracy i rozumienia pacjenta wywodzące się z podejścia ericksonowskiego, systemowego i poznawczego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej dla dorosłych, terapii par, konsultuje rodziny. Posiada umiejętności w zakresie prowadzenia treningów kompetencji społecznych oraz warsztatów rozwojowych. Dbając o wysoki standard swojej pracy regularnie uczestniczy w superwizji oraz poszerzaa kompetencje, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach zawodowych.

Zapisy:
Telefon: 570 755 378
                    737 487 903

Warsztat to interaktywna forma zajęć prowadzona w grupach: krótkie wykłady, dyskusje, ćwiczenia określonych umiejętności, zabawy aktywizujące. Podczas warsztatu można w przyjaznej atmosferze: zdobyć wiedzę na określony temat, przećwiczyć sytuacje z życia, nauczyć się nowych umiejętności, udoskonalić dotychczasowe.

Kawa, ciasteczka i przyjazna atmosfera dla Wszystkich:)
Kameralna grupa.

Ilość miejsc ograniczona!

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Do Góry Nogami
ul. Wrocławska 11
63-400 Ostrów Wielkopolski