O nas


mgr Paulina Kasprzak

mgr Paulina Kasprzak


Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, młodzieżą.
Od wielu lat pracuję także z dziećmi i ich rodzicami. Wierzę w kompetencje rodziców, widzę ich zasoby, których często sami nie dostrzegają i pomagam im w innym spojrzeniu na ich dziecko.

Pracuję integrując różne podejścia psychoterapeutyczne: systemowe, ericksonowskie, psychodynamiczne i poznawczo-behawioralne – po to, aby dostosować psychoterapię do klienta, a nie na odwrót.

W swojej pracy chętnie stosuję psychodramę i inne techniki terapeutyczne, dostosowując je w sposób przemyślany i zamierzony do indywidualnych potrzeb danej osoby. Ważne dla mnie jest odkrywanie i rozwijanie zasobów człowieka oraz wspieranie naturalnej zdolności do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.

Bliskie są mi idee, które podkreślają jak ważna jest otwarta i osobista relacja między klientem i psychoterapeutą. Budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania to dla mnie podstawa w procesie terapeutycznym.

Uwielbiam pracę z ludźmi, w szczególności z dziećmi. Fascynuje mnie jak niezwykle reagują na metaforę, bajki i jak pięknie potrafią wyrażać siebie poprzez zabawę.

Praktykuję z pasją rodzicielstwo bliskości, gdzie uczę się sama wyznaczać granice, ale też towarzyszyć im w codziennych zmaganiach. Wierzę, że często sama uważna obecność potrafi zdziałać cuda.
Mam dwójkę wspaniałych urwisów - 6 letnią córeczkę i rocznego synka, z którymi odkrywam pokręcony świat emocji i uczuć rodzicielskich.

Kilka faktów o mnie: Jestem w trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii. Pracuję w Centrum Medycznym Multimed, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski. Odbyłam staż kliniczny w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, a także praktyki w Zespole Terapii Rodzin przy Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Pracowałam w Schronisku dla Kobiet – ofiar przemocy oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie Wielkopolskim. Stale poszerzam swoją wiedzę oraz dbam o najwyższą jakości terapii. Swoją pracę superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

"Nieustannie zachwyca mnie dążenie moich klientów do lepszego zrozumienia siebie i wysiłek jaki podejmują, aby dotrzeć do swojego wnętrza. To wspaniałe, że mogę towarzyszyć im w tej podróży i obserwować korzystne zmiany jakie w nich zachodzą”

tel. 737487903mgr Hanna Tomalik

mgr Hanna Tomalik


Jestem fizjoterapeutą i pedagogiem ze specjalnością wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, a także doradcą noszenia w chustach i nosidłach miękkich.

Szczególnie bliska mi jest praca z dziećmi i ich rodzicami. Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach, nie tylko z zakresu fizjoterapii.

Od wielu lat współpracuje w ramach Stowarzyszenia Ołówek z osobami z niepełnosprawnością. W wolnych chwilach czytam dobre kryminały oraz spotykam się z przyjaciółmi.Renata Pavlovicova-Gottasova

Renata Pavlovicova-Gottasova


Urodzona w przepięknych tatrzańskich górach za granicą polską, rodowita Słowaczka, z duszą chemika i ezoteryka w jednym, pasjonująca się życiem swoich i innych, kochająca naturę, ludzi i ten cały kolorowy świat, z niezmiernym pragnieniem pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują i są otwarci na zmianę własnego wnętrza.

Dla bardziej pragmatycznych i racjonalnych ludzi dodaję wykształcenie, pomimo tego, że wiem iż to nie sprawia człowieka inteligentnym i mądrym: studia wyższe - politechnika chemiczno-technologiczna w Bratysławie (Słowacja), specjalizacja: chemia organiczna (synteza substancji farmaceutycznych), doktorat z biochemii, mikrobiologii i bioorganicznej chemii; 6-letnia szkoła w Bratysławie (Słowacja), specjalizacja: psychologia, mandale, medytacje, koloroterapia, mantry, filozofia.

Studium Psychologia Psychotroniczna w Częstochowie, kierunek: psychoterapia/ terapie naturalne Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga w Częstochowie.
Mówiąca płynnie w języku angielskim, polskim i słowackim. Zawsze otwarta do rozmowy, na świat, na zmianę, na fizyczny i duchowy rozwój.mgr Ewa Boruta

mgr Ewa Boruta


Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Całościowego Czteroletniego Kursu Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

Doświadczenia zawodowe zbierałam w pracy z pacjentami na oddziale psychiatrycznym i w poradni zdrowia psychicznego, z mieszkańcami domu pomocy społecznej, z klientami ośrodka interwencji kryzysowej.

W swojej pracy terapeutycznej łączę metody pracy i rozumienia pacjenta wywodzące się z podejścia ericksonowskiego, systemowego i poznawczego. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej i grupowej dla dorosłych, terapii par, konsultuję rodziny. Posiadam umiejętności w zakresie prowadzenia treningów kompetencji społecznych oraz warsztatów rozwojowych. Dbając o wysoki standard swojej pracy regularnie uczestniczę w superwizji oraz poszerzam kompetencje, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach zawodowych.

Tel: 570755378

mgr Alicja Nosek

mgr Alicja Nosek


Certyfikowana Specjalistka Terapii Uzależnień.
Na co dzień pracuję w Milickim Centrum Medycznym - Oddział Leczenia Uzależnień, jak również w Poradni Multimed w Ostrowie Wlkp.
 
Mam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi zarówno od substancji psychoaktywnych tj. alkohol, narkotyki, leki jak i od czynności (uzależnienia behawioralne) tj. siecioholizm, hazard, seksoholizm itp.
Zajmuję się pracą w obszarze diagnozy, leczenia i wsparcia w utrzymywaniu abstynencji lub ograniczania picia. W moim doświadczeniu ważne jest indywidualne traktowanie pacjenta i dostosowanie do jego potrzeb planu leczenia. 
Udzielam także wsparcia  członkom rodziny oraz bliskim. Praca ze współuzależnionymi lub DDA

tel.502 311 578